Madelene Johnn (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Individ- och familjenämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Nämndemän vid domstolen Nämndeman 2020-01-01 - 2023-12-31