Jessica Kronvall (S)

Kontaktinformation

E-post:
jessica.kronvall@landskrona.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Miljönämnd 2:e vice ordf 2019-01-01 - 2022-12-31