Förtroendemannaregistret i Landskrona stad

Nadja Leinonen (V)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2014-10-15 - 2018-10-14
Kommunstyrelse Ersättare 2016-12-12 - 2018-12-31