Förtroendemannaregistret i Landskrona stad

Christine Lenander (V)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2016-12-12 - 2018-10-14
Kommunstyrelse Ersättare 2017-09-25 - 2018-12-31
Utbildningsnämnd Ersättare 2016-12-12 - 2018-12-31