Förtroendemannaregistret i Landskrona stad

Carina Hugogård (S)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2017-07-12 - 2018-10-14
Kulturnämnd Ledamot 2015-01-01 - 2018-12-31
Styrelsen för Stiftelsen Kaptensgårdens Samlingar Personl suppl 2015-01-01 - 2018-12-31