Förtroendemannaregistret i Landskrona stad

Emil Fennstam (SD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2015-03-27 - 2018-10-14
Stadsbyggnadsnämnd Ersättare 2015-01-01 - 2018-12-31