Förtroendemannaregistret i Landskrona stad

Martina Roslund (M)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Individ- och familjenämnd Ledamot 2015-01-01 - 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2016-01-15 - 2018-10-14
Kommunfullmäktiges valutskott Ledamot 2016-08-01 - 2018-10-14