Förtroendemannaregistret i Landskrona stad

Marcus Ahl (SD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2014-10-15 - 2018-10-14
Utbildningsnämnd Ledamot 2015-01-01 - 2018-12-31