Förtroendemannaregistret i Landskrona stad

Janica Andersson (L)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2015-11-23 - 2018-10-14
Kommunstyrelse Ersättare 2017-04-03 - 2018-12-31
Styrelsen för Samordningsförbundet Landskrona - Svalöv (FINSAM) Ledamot 2016-12-12 - 2018-12-31