Förtroendemannaregistret i Landskrona stad

Roger Lindskog (S)

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2014-10-15 - 2018-10-14
Kulturnämnd Vice ordförande 2015-01-01 - 2018-12-31
Styrelsen för Stiftelsen Kaptensgårdens Samlingar Vice ordförande 2015-01-01 - 2018-12-31
Särskilt förordnade borgerliga vigselförrättare Vigselförrättare 2015-11-09 - 2018-12-31
Utbildningsnämnd 2:e vice ordf 2017-06-21 - 2018-12-31