Förtroendemannaregistret i Landskrona stad

Suha Alrawi (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Miljönämnd Ersättare 2015-04-27 - 2018-12-31
Nämndemän vid domstolen Nämndeman 2015-01-01 - 2019-12-31