Förtroendemannaregistret i Landskrona stad

Mona Andersson (SD)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Individ- och familjenämnd Ledamot 2015-01-01 - 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2010-11-01 - 2018-10-14
Styrelsen för Stiftelsen Kaptensgårdens Samlingar Personl suppl 2015-01-01 - 2018-12-31